II Turniej Juniorów i Seniorów w Lesznie

Średniak

Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 31

Skąd: Dąbcze

PostWysłany: Nie 16:22, 25 Lut 2007    Temat postu: II Turniej Juniorów i Seniorów w Lesznie

Dziś odbył się drugi turniej Juniorow i seniorów w Lesznie OZTS Gostyń .
W zawodach brało udział dwóch przedastawicieli naszego klubu. W kategori Junioró startował Miłosz MAtusik a w seniorach Mateusz Przybył. W zawodach nie brał udziału Mieszko Przybył , który startował w Poznaniu w III WTK. Z niewyjasnionych przyczyn w zadnym turnieju nie wsytartował Bogusław Prałat. Na turnieju juniorow zabrakło zawodników z czołowki I turnieju. Nasz zawodnik Miłosz Matusik był rozstawiony z nr 1. pierszy los wolny a w drugiej rundzie pokonuje bez problemu Ziemniewicza. 3 runda to spotkanie MAtusika z Maćkowiakiem pierwszy set wygrywa Maćkowiak a nastepne 3 bez problemu nasz zawodnik. W półfinale Miłosz trafił na Krysia przegrywajac w setach 1-2 i 10-9 rostrzygnal seta na swa korzysc a w 5 decydujacym secie nie pozostawil cienia watpliwosci iw wygrał gładko. W drugim półfinale spotkali sie Rzepecki z Pasteuszkiem niespodziewanie zwyciezył ten drugi. W finale gladko 3-0 wygrywa Matusik w setach do 5,6,4. tak wiec byl to bardzo dobry dzien dla tego zawodnika:) Natomiast w seniorach Mateusz Przybył w pierwszej rundzie trafil na zawodnika z 3 ligi z druzyny drzeczkowa niestety nie sprostal temu zawodnikowi przegrywajac 1-3 warto zaznaczyc iz Mateusz bardzo dobrze walczyl i w 3 secie przy stanie 0-2 wygral seta w dramtycznych okolicznosciach 26-24 a nastepnie uległ Przybylskiemu 8-11. Mateusz zakończyl udział w turnieju na 5 miejscu Smile

PostWysłany: Nie 17:18, 25 Lut 2007    Temat postu:

No tak. Pierwszy mecz z Arkiem Przybylskim był bardzo zacięty. Hehe jeszcze nigdy nie grałem takiego długiego seta i to zwycięstwo 26:24 to naprawde cos niesamowitego. Jednak ostatecznie ten mecz przegrałem. W kolejnym pojedynku zmierzyłem się z zawodnikiem Dęba Leszno - Arkiem Ziemniewiczem. Ten mecz bardzo pewnie wygrałem. W następnej partii również wygrałem 3:0, tym razem z Irkiem Olejnikiem (Orzeł Lipno). Kolejny mecz już nie był taki łatwy. Zmierzyłem się ze starszym z braci Olejników - Grzegorzem, ale i ten pojedynek zdołałem rozstrzygnąć na swoją korzyść. W moim następnym meczu odprawiłem z kwitkiem Jarka Owsianego i w meczu o 4 zmierzyłem się z Mateuszem Muellerem. Niestety ten mecz przegrałem 3:0. Ostatecznie zostałem sklasyfikowany na 5 pozycji. Zawody wygrał Tomek Smoła, przed Mateuszem Muellerem i Dawidem Bartoszkiewiczem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum LUKS Rydzyniak Rydzyna Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)